уторак, октобар 1, 2024

Fudbalera Srbije poraženi u Budimpešti

Slične objave

Podeli

BEOGRAD, 14. oktobra 2023. (Beta) – Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Budimpešti od Mađarske sa 2:1 u utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Mađarska je na prepunoj “Puškaš areni” povela u 20. minutu golom Barnabaša Varge, izjednačio je Strahinja Pavlović u 33, da bi pobedu domaćem timu doneo Roland Šalaj u 34. minutu.

Srbija je, posle drugog poraza od Mađara u ovim kvalifikacijama, druga na tabeli Grupe G sa deset bodova, odnosno ima tri boda manje od prvoplasirane Mađarske, uz utakmicu više.

Fudbaleri Srbije će naredni meč u kvalifikacijama igrati za tri dana kada će u Beogradu dočekati Crnu Goru, dok će u poslednjem kolu ugostiti Bugarsku. Na drugoj strani, Mađarima su do kraja kvalifikacija ostale tri utakmice – protiv Litvanije, Bugarske i Crne Gore.