петак, октобар 4, 2024

EVROPSKI FUDBAL Osam golova Bajerna, Junajted do pobede sa dva penala

Slične objave

Podeli

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas na svom terenu Majnc 8:1, u utakmici 25. kola Bundeslige. Trostruki strelac bio je Hari Kejn, koji je prvi strelac Bundeslige sa 30 golova.

Dva gola postigao je Leon Gorecka a strelci su bili još Tomas Miler, Džamal Musijala i Serž Gnabri.

To je bila 18. pobeda Bajerna koji je drugi na tabeli sa 57 bodova, sedam bodova manje i utakmicom više od vodećeg Bajera iz Leverkuzena. Majnc je pretrpeo 13. poraz i pretposlednji je sa 17 bodova.

© PA Images

Dva penala za Junajted protiv Evertona

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu ekipu Evertona sa 2:0, u utakmici 28. kola Premijer lige. Junajted je golove postigao u prvom poluvremenu, oba iz kaznenih udaraca sa 11 metara.

Prvi je realizovao Bruno Fernandeš u 12, a drugi Markus Rašford u 36. minutu. Oba penala je iznudio Alehandro Garnačo. Ekipa sa Old Traforda je upisala 15. pobedu od početka sezone i šesta je na tabeli sa 47 bodova.