недеља, јул 7, 2024

Liga šampiona: Crvena zvezda jedva do boda protiv Jang Bojsa

Slične objave

Podeli

BEOGRAD, 4. oktobra 2023. – Fudbaleri Crvene zvezde i švajcarskog Jang Bojsa odigrali su večeras u Beogradu nerešeno 2:2, u utakmici drugog kola Grupe G Lige šampiona. Šerif Endijaje je u 35. minutu doveo Zvezdu u vođstvo, Jang Bojs je preokrenuo golovima Filipa Ugrinića u 48. i Sedrika Itena sa penala u 61. minutu. Bod Zvezdi doneo je Osman Bukari u 88. minutu.

U drugom meču ove grupe, Mančester siti je u gostima slavio protiv Lajpciga sa 3:1. Siti je poveo pogotkom Fila Fodena u 25. minutu, izjednačio je Lois Openda u 48, a pobedu gostima doneli su Hulijan Alvares u 84. i Žeremi Doku u 92. minutu. Siti je prvi na tabeli Grupe G sa šest bodova, Lajpcig ima tri, a Jang Bojs i Crvena zvezda po jedan bod.

U trećem kolu, 25. oktobra, Zvezda će gostovati u Lajpcigu, a Mančester Siti u Bernu.